Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 9 – L na zajęciach praktycznych w Branżowej Szkole I stopnia nr 5 na kierunku – cukiernik, kucharz

Miesiąc kwiecień to dla uczniów 8 klasy Szkoły Podstawowej L czas, w którym intensywniej zastanawiają się nad wyborem zawodu. W ramach rekrutacji Szkoła Branżowa I stopnia nr 5 wychodzi naprzeciw takim potrzebom i organizuje dla nich wspólne zajęcia praktyczne. Podczas takich zajęć ósmoklasiści mogą zapoznać się z danym zawodem, sprawdzić swoje umiejętności i upewnić się, czy zawód spełnia ich oczekiwania. Czas spędzony podczas przygotowania potraw na kierunku kucharz oraz pieczenia ciast i ciasteczek na kierunku cukiernik, pozwolił określić swoje zainteresowania zawodem, wzmocnił ich postanowienia . Uczniowie byli zadowoleni z takiej współpracy, a ich zadowolenie jest dla nas najważniejsze.