Kadra Pedagogiczna

Dyrektor Ewa Barczak

Wicedyrektor Anna Trybuła

Wicedyrektor Beata Wójciak

Pedagog Izabela Sewielska

Pedagog Magdalena Zastawnik

Psycholog Marta Warzycka               

Psycholog Rafał Czajkowski

Bibliotekarz Agnieszka Przetacznik 

PRZEDSZKOLE

Bodzioch Monika                                                                                

Chowaniec Anna                                                                               

Zachwieja Agnieszka  

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9                                                                      

Bogusz Elżbieta                                                                                  

Bylina Natalia                                                                                     

Dudek Bogusława                                                                             

Handzel Adam                                                                                   

Jaskierska Agnieszka                                                                        

Kamieniecka Justyna                                                                        

Kierska Mirosława                                                                            

Kowalczyk Dorota                                                                             

Kurowska Iwona                                                                                

Maciaszek Renata                                                                             

Majewska Agata                                                                                

Plewa Bożena                                                                                    

Plewa Rafał                                                                                        

Sarniak Anna                                                                                     

Sulka – Gałka Teresa                                                                        

Worwa Ewa                                                                                        

Zuch Beata                                                                                         

Ateba Monika                                                                                    

Benedyk Małgorzata                                                                        

Bujczenko Paulina                                                                            

Chowaniec Małgorzata                                                                    

Chałupka Izabella                                                              

Fryźlewicz Marcelina                                                                       

Gach Elżbieta                                                                                     

Jachymiak Robert                                                                             

Janczy Dorota                                                                                    

Kasińska – Orzeł Anna                                                                     

Kois Justyna                                                                                       

Kołodziej Barbara                                                                             

Kowalczyk Elżbieta                                                                            

Król Maria                                                                                          

Król Barbara                                                                                      

Kubiak – Łasocha Jadwiga                                                               

Motyka Elżbieta                                                                                 

Niegłos Małgorzata                                                                           

Nogawka Marzena                                                                            

Piotrowska-Ancew Joanna                                              

Rapacz Lidia                                                                                       

Sarna Agata                                                                                        

Stós-Mączka Dorota                                                                         

Szewczyk Anna                                                                                  

Szewczyk Halina                                                                                

Wielińska-Jachymiak Olga                                                               

Zespół Rewalidacyjno – Wychowawczy 

Matusiewicz Jadwiga          

                                 

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 5                             

Biernat Krystyna                                                                               

Bukowski Grzegorz                                                                           

Ceglarz Paweł                                                                                    

Drożdż Monika                                                                                    

Gil Elżbieta                                                                                         

Huzior Jolanta                                                                                    

Jabłoński Adam                                                                                 

Jachymiak Beata                                                                                

Klocek Wiesława                                                                               

Krauzowicz Anna                                                                              

Królczyk Czesława                                                                             

Leja Irena                                                                                           

Malec Łukasz                                                                                     

Malec Marta                                                                                      

Osmala Halina                                                                                    

Patora Ewa                                                                                         

Poręba – Strycharz Monika                                                            

Słaby – Pulit Wioleta                                                                        

Szroborz Urszula                                                                               

Walczak Mariola                                                                               

Zarębczan Małgorzata                                                                      

Zientara Dariusz                                                                                

Zientara Jacek              

    

SZKOŁA PRZYSPOSABIAJĄCA DO PRACY                                                                 

Barwińska Sylwia                                                                               

Bogacz Ewa                                                                                        

Borowski Rafał                                                                                   

Buroń Barbara                                                                                   

Firek Stefania                                                                                    

Hołowczak Monika                                                                           

Jagoda Teresa                                                                                    

Knap Renata                                                                                      

Luberda Sywia                                                                                   

Nowak Małgorzata                                                                            

Pudzisz Bożena                                                                                  

Stawiarz Łukasz                                                                                 

Stopka Małgorzata                                                                            

Wójcik – Chowaniak Anna       

                             

OŚRODEK 

Boczkowska Małgorzata                                                                   

Borowicz Mirosława                                                                         

Chowaniec Jacek                                                                              

Dobrowolska Izabela                                                                        

Dziubek Małgorzata                                                                          

Jurzec Sławomir                                                                                

Kaczmarczyk Danuta                                                                        

Kalata Tadeusz                                                                                   

Klimczak Grzegorz                                                                            

Kozdraś Ewa                                                                                       

Kubowicz Małgorzata                                                                       

Lak Urszula                                                                                         

Lasyk Bożena                                                                                     

Murzydło Andrzej                                                                             

Nowak Agnieszka                                                                              

Pac – Kabała Joanna                                                                         

Pawelska Małgorzata                                                                        

Piecyk Piotr                                                                                       

Piksa Maria                                                                                        

Skrabucha Joanna                                                                             

Stołowska Joanna                                                              

Stopka  Magdalena                                                                           

Strama – Niemczyk Marzena                                                          

Ścisłowicz Renata                                                                              

Szewczyk Joanna                                                               

Tokarczyk Anna        

                             

BURSA                                 

Holek-Dziergas Eliza                                                          

Królczyk Małgorzata                                                         

Nawara Anna                                                                       

Ossowska Joanna                                               

Palluth Maciej                                                                    

Pudzisz Joanna                                                                   

Sęk Anna                                                                            

Sienkiewicz Grażyna                                                         

Sojka Danuta