Konkurs z okazji Dnia Ziemi

Z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi w naszej szkole został zorganizowany konkurs plastyczny  pt. „Ziemia – moja czysta Planeta”. Uczniowie mogli przygotować prace dowolną techniką plastyczną lub wykonać pracę techniką land art, czyli wykorzystać dary natury, np. kamienie, liście, mech, szyszki, kwiaty, muszelki, piasek, patyki i wiele innych. Sztuka ziemi nie powoduje zanieczyszczania środowiska – tworząc pracę nie stosuje się papieru, kredek, kleju ani żadnego innego materiału plastycznego. Na konkurs wpłynęło wiele prac. Jury miało twardy orzech do zgryzienia, aby wybrać laureatów. W konkursie wzięli udział zarówno uczniowie ze Szkoły Podstawowej, Szkoły Przysposabiającej do Pracy, jak i ze Szkoły Branżowej.  11 maja 2021 r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród. Wszystkim  gratulujemy pomysłowości! Organizatorami konkursu byli pani Agnieszka Przetacznik, pani Barbara Kołodziej i pan Łukasz Stawiarz.