Konkurs plastyczno-fotograficzny „TAK JA TO WIDZĘ”

Efekty konkursu plastycznego „Tak ja to widzę” zachwyciły jury. Przypomnijmy, że wzięło w nim udział 210 uczniów i młodzieży w tym osoby dorosłe, które udowodniły, że mają wielką pasję do malarstwa i fotografii. Swoją twórczość wyrazili pięknie, kolorowo w różnych technikach plastycznych. ???

Ze względu na COVID19 uroczysta gala z wręczeniem nagród została odwołana. W obecnej sytuacji odbyło się przekazanie nagród dla uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego nr 1.

W dniu 5 maja 2021 r. odbyło się zakończenie konkursu plastyczno – fotograficznego pod hasłem ,,Tak ja to widzę”. Dyrektor naszej placówki Pani Ewa Barczak oraz Wicedyrektor Pani Anna Trybuła oficjalnie przywitała laureatów konkursu, a następnie przystąpiła do uroczystego wręczenia nagród w dwóch dziedzinach artystycznych: plastyka i fotografia. ??

Jeszcze raz gratulujemy Autorom, dziękujemy Opiekunom artystycznym za inspiracje, prywatnym przedsiębiorcom, indywidualnym sponsorom oraz darczyńcom za ufundowanie nagród!

Zapraszamy do udziału w kolejnych edycji konkursu!