MATKA W OCZACH DZIECKA 2021

Tak jak każdego roku liczne grono naszych uczniów wzięło udział  w 45 Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Matka w oczach dziecka”, zorganizowanym przez  Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu. Z uwagi na sytuację epidemiczną, niemożliwym było odebranie nagród w siedzibie PCK, więc uczniowie otrzymali je w naszej placówce z rąk dyrektor Ewy Barczak i vice dyrektor Anny Trybuły. Uroczystość odbyła się przed budynkiem szkoły wśród zieleni, w promieniach czerwcowego słońca.

Wśród nagrodzonych  i wyróżnionych uczniów znaleźli się: Kacper Pajerski  (nagroda), Natalia Guzik ( nagroda), Weronika Tomaśko ( wyróżnienie), Aleksandra Gołdyn  (wyróżnienie), Ewelina Połomska( nagroda), Martyna Ignasiak (nagroda), Patrycja Twaróg (wyróżnienie).

Wszystkim nagrodzonym młodym artystom serdecznie gratulujemy.