Bezpieczne przedszkolaki

W ubiegłym tygodniu przedszkolne Biedronki miały okazję przypomnieć sobie podstawowe zasady bezpieczeństwa ? W naszych zajęciach uczestniczyła również grupa Misiaki i wspólnie w ramach akcji „Bezpieczny świat wokół nas” dowiadywaliśmy się między innymi o zasadach związanych z bezpiecznym poruszaniem się po ulicy oraz prawidłowym przechodzeniem przez jezdnię ?? Nasze przedszkolaki miały okazję w praktyczny sposób uczyć się tych zasad na wycieczce tematycznej do Miasteczka Komunikacyjnego w Nowym Targu ?⛔⚠️? Natomiast w swojej przedszkolnej sali nabywały przydatnych umiejętności, aby wykorzystać je potem w życiu codziennym ? Mamy nadzieję, że dzięki teorii i odbytej praktyce znajomość podstawowych zasad bezpieczeństwa na drodze i w jej okolicy długo pozostanie w pamięci naszych przedszkolaków! ??⛔?