Misiaki na wycieczce

We wtorek nasze przedszkolne Misiaki odbyły swoją pierwszą w tym roku szkolnym wycieczkę ? Celem naszej podróży było Mini Zoo w Nowym Targu na Długiej Polanie ? Szkolnym busem dotarliśmy na miejsce, gdzie mogliśmy zobaczyć różne ciekawe zwierzątka ???? W Zagrodzie Rolnika spotkaliśmy między innymi kozy, gęsi, kury, barany, strusie, osiołka ? Niektóre ze zwierząt mogliśmy nawet pogłaskać! A przed wejściem otrzymaliśmy specjalne jedzenie dla zwierząt, którym mogliśmy je karmić ? Po ciekawych doświadczeniach wśród zwierząt w Mini Zoo udaliśmy się na słodki poczęstunek i odpoczynek na łonie natury ? Udało nam się również pospacerować i pobawić na łące obserwując jesienny krajobraz ? Piękna pogoda pozwoliła nam na ciekawe spędzenie dnia i z uśmiechami na twarzach, pełni wrażeń wróciliśmy do przedszkola ? Było super! ?