Msza Święta na rozpoczęcie roku szkolnego

23 września 2021 roku to dzień „pospolitego ruszenia”  uczniów naszej Placówki do kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w Nowym Targu. Celem naszej wyprawy był udział we Mszy  Świętej na rozpoczęcie roku szkolnego. Polecaliśmy Panu Jezusowi nowy rok nauki, który jest przed nami, a także modliliśmy się za Ś.P. Panią Gosię Klimowską. To modlitewne spotkanie było poprzedzone przygotowaniem naszych serc w Sakramencie Pokuty. Dziękujemy Panu Bogu za możliwość wspólnej modlitwy, wyrażamy też wdzięczność ludziom, którzy wspierali ten cel: kapłanom – za możliwość spowiedzi, Ks. Kanonikowi Władysławowi za odprawioną Mszę Świętą i piękne kazanie, wychowawcom, nauczycielom za opiekę i wszystkim ludziom dobrej woli za zaangażowanie. Mamy nadzieję, ze starczy nam sił do wytężonej pracy i nauki na cały rok.