Na wielkim ekranie – „Psi Patrol”

Początkiem zeszłego tygodnia nasze przedszkolaki wybrały się do nowotarskiego kina Tatry na seans bajki „Psi Patrol” ?? Do kina dotarliśmy spacerkiem, podczas którego towarzyszyła nam słoneczna jesienna pogoda ?️?? Po zakupie biletów wybraliśmy się na salę kinową, która tego dnia była tylko do dyspozycji uczniów i wychowanków z naszej Placówki, aby zachować reżim sanitarny ? Oglądając przygody pomocnych piesków, zajadaliśmy się popcornem zakupionym przez Stowarzyszenie „Dasz Radę – inicjatywa społeczno – edukacyjna” – bardzo dziękujemy za przekąskę na seans filmowy i organizację super wyjścia! ? Zadowoleni wróciliśmy do przedszkola busem szkolnym, gdzie jeszcze długo wspominaliśmy przygody Psiego Patrolu ??