Wyjazd na baseny termalne

Dzięki uprzejmości właścicieli Termy Szaflary uczniowie ZPSWO mogli uczestniczyć w systematycznych wyjazdach na baseny. Kilkugodzinne pobyty na basenie wprawiły dzieci w doskonały nastrój.  Hydroterapia połączona była z nauką pływania oraz aerobikiem w wodzie. Każdy mógł znaleźć odpowiednią dla siebie formę aktywności.  Jedni pływali, drudzy jeździli na zjeżdżalniach, jeszcze inni oddawali się masażom relaksacyjnym.

Liczymy na to, że czas pandemii okaże się dla nas łaskawy i już wkrótce wznowimy wyjazdy na termy.

Składamy serdeczne podziękowania właścicielom Term Szaflary za przekazanie bezpłatnych biletów na Termy Szaflary oraz panu Rafałowi Borowskiemu, który zainicjował tą akcję.