Mikołaj w przedszkolnych progach

? Przedszkolaki od samego rana wyczekiwały wyjątkowego gościa, który jak wiadomo odwiedza nas co roku 6 grudnia ? Aby umilić sobie czas oczekiwania, śpiewaliśmy świąteczne i mikołajkowe piosenki ? W końcu usłyszeliśmy zza drzwi wyczekiwany dźwięk dzwoneczków! ? Mikołaj zawitał do nas ze swoimi pomocnikami – aniołkami i diabełkami oraz pełnym workiem prezentów ???? Po przywitaniu naszych Gości radościom nie było końca! ? Mikołaj wręczał dzieciom piękne prezenty i wykonywaliśmy sobie pamiątkowe zdjęcia! ? Dzieci w tym roku były bardzo grzeczne, dlatego Mikołaj przyniósł nam podarunki z różnych stron ? Dziękujemy bardzo Rodzicom, a także wszystkim pomocnikom Świętego Mikołaja! ? W tym roku zostaliśmy obdarowani również pięknymi prezentami przygotowanymi przez Mikołaja z Power Team BNP Paribas ?? Jeszcze raz serdecznie wszystkim dziękujemy za okazane serce i wspaniałe podarunki! ? Oczywiście zapraszamy do nas za rok! ???