Świąteczny konkurs w przedszkolu

Kolejna tradycja bożonarodzeniowa to ubieranie choinki w piękne i różnorodne ozdoby ??? Panie przedszkolanki postanowiły w tym roku zachęcić nasze przedszkolne rodziny do wspólnego wykonania ozdoby choinkowej, organizując konkurs na „Ozdobę choinkową” ?? Celem konkursu było rozwijanie aktywności twórczej najmłodszych, świetna zabawa, ale przede wszystkim spędzenie czasu z bliskimi ? Wiemy, że te cele były we wszystkich rodzinach zrealizowane na najwyższym poziomie, ponieważ prace konkursowe są przepiękne! ? Kolorowe, duże, małe, z akcentem regionalnym, ale co ważne każda z nich jest oryginalna i wyjątkowa! ?? Podczas uroczystego rozdania nagród oprócz prezentacji swoich pięknych prac, nasze przedszkolaki miały również okazję złożyć świąteczne życzenia i wręczyć pamiątkowe prezenty naszej Dyrekcji ?? Dziękujemy za zainteresowanie oraz tak liczny udział w naszym konkursie! Wszystkim nagrodzonym jeszcze raz serdecznie gratulujemy! ❤️