Konkurs „Mądra głowa”

W ostatnim czasie uczniowie młodszych klas Szkoły Podstawowej nr 9-UZ, wzięli udział w szkolnym konkursie logopedycznym „Mądra głowa” organizowanym przez panie Lidię Rapacz i Barbarę Król. Tym razem uczestnicy wykonywali ćwiczenia o tematyce zimowej. Był przepis na pierniczki, odtwarzanie świątecznych rytmów za pomocą dzwoneczków, zimowe kodowanie z kubeczkami oraz ćwiczenia usprawniania małej motoryki z wykorzystaniem śnieżynek. Celem konkursu było przede wszystkim rozbudzanie wrażliwości i uwagi słuchowej, rozwijanie inwencji twórczej i wyobraźni, inspiracja do zabawy słowem i gestem.
Po wykonaniu wszystkich zadań, każdy oddział otrzymał wspaniałe nagrody, które posłużą do dalszego wspierania rozwoju uczniów.
Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!