Światowy Dzień Świadomości Autyzmu w przedszkolu

??? W poniedziałek niebiesko było także w naszym przedszkolu ?? Na dzieciaki czekało mnóstwo niebieskich atrakcji! ? Wszyscy w niebieskich strojach zgromadziliśmy się w jednej sali, która była przystrojona właśnie w tym kolorze ? Dzieci miały okazję lepić i ugniatać niebieską ciastolinę oraz wycinać z niebieskiej masy solnej ? W piaskownicy były zabawy niebieskim ryżem, w basenie z niebieskimi kulkami można było się lekko zrelaksować, natomiast dla bardziej cierpliwych były niebieskie puzzle oraz segregacja niebieskich klocków ? Na koniec przedszkolaki wykonały wspólną pracę plastyczną z niebieskiej bibuły, a także ćwiczyły niebieskie wygibasy z panią Agatką ? Po powrocie do sali przedszkolnej czekał na wszystkich niebieski poczęstunek oraz niebieski napój! ?? W tym dniu NAPRAWDĘ WSZYSTKO BYŁO U NAS NIEBIESKIE! ? Dzieciaki świetnie się bawiły i na wesoło z niebieskimi atrakcjami zintegrowały się w tym dniu ze wszystkimi osobami z autyzmem ???