Przytul się do drzewa – zaproszenie do udziału w ogólnopolskiej kampanii

Biblioteka szkolna zaprasza wszystkich chętnych uczniów i nauczycieli do udziału w ogólnopolskiej kampanii „Przytul się do drzewa”.  Ma ona celu zwrócenie uwagi na bezpieczne i mądre poruszanie się po lasach oraz uczula na rzeczy, które mogą nieświadomie doprowadzić do pożaru. Zadaniem uczestników jest przytulenie się do drzewa oraz wykonanie zdjęcia (indywidualnie lub grupowo), które należy przesłać przez formularz na stronie www.straznicylasow.pl oraz udostępnić na profilu facebookowym szkoły, przedszkola lub osobistym z  #straznicylasowi@straznicylasow. Akcja trwa do 10 czerwca 2022 r. Pokażmy, że kochamy nasze Polskie lasy i chronimy je przed powstawaniem pożarów. Szczegóły w bibliotece szkolnej lub na w/w stronie.