Wycieczka do Zatorlandu

W poniedziałek 23 maja, uczniowie klas Szkoły Przysposabiającej do Pracy byli uczestnikami wycieczki do Parku ,,Zatorland”. Dzięki tej wyciecze, uzyskaliśmy cenną wiedzę na temat dinozaurów, dowiedzieliśmy się m.in. kiedy żyły dinozaury, skąd wiemy jak wyglądały, jakie wiodły życie oraz kiedy i dlaczego wymarły? Oprócz tego poznaliśmy rodzaje i budowę owadów życzących w różnych częściach świata. Natomiast w trakcie rejsu łódką po zbiorniku wodnym mieliśmy możliwość przeniesienia się do czasów bogów, herosów i innych bohaterów mitologii greckiej. Na zakończenie pobytu w ramach relaksu, co poniektórzy z uśmiecham na twarzy  korzystali z atrakcji lunaparku ? Wiedza, jaką uzyskaliśmy w trakcie wycieczki, wyposażyła nas w świadomość tego, że nie tylko człowiek był i jest najważniejszym mieszkańcem naszej planety, ale również i zwierzęta żyjące wśród nas, jak i te, które wymarły miliony lat temu na Ziemi.