Rozstrzygnięcie konkursu „Zachowanie na 6”

W Szkole Podstawowej nr 9-L organizowany był konkurs „Zachowanie na 6”. Brali w nim udział wszyscy uczniowie. Konkurs miał na celu wyrobienie i stosowanie przez uczniów w życiu codziennym zasad kulturalnego zachowania. Co tydzień było ogłaszane „zadanie tygodniowe”, które miało na celu zachęcenie uczniów do wdrożenia określonej zasady dobrego zachowania w danym tygodniu. Następnie uczniowie podczas wspólnych spotkań dokonywali samooceny oraz otrzymywali punkty od nauczycieli. W dniu 3 czerwca nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu. Najgrzeczniejszą klasą okazała się kl. VI-VII S, natomiast Kuba z klasy VI L stanowi wzór do naśladowania – jego postawę i zachowanie oceniono na 6. Laureaci zostali nagrodzeni nie tylko upominkami rzeczowymi, ale czeka ich również wyjście na pizzę i do parku trampolin, a najmłodsza grupa uda się do Małpiego Gaju oraz na lody. Gratulujemy wyróżnionym osobom!