Absolwenci naszego przedszkola

„Było trochę śmiechu, było trochę łez… Ale nie martwcie się, bo w życiu to tak już jest… Coś się zaczęło, coś się skończyło. Ale najważniejsze, że razem nam dobrze było!” ❤️ Piątka naszych przedszkolaków w tym roku zakończyła swoją przedszkolną przygodę! 😢 Kochani absolwenci przedszkola! Przyszła pora się pożegnać. Jedni z Was byli u nas krótko, a drudzy wiele, wiele lat. Z każdym z Was mamy mnóstwo wspomnień i niezapomnianych chwil! 🥰 Mamy nadzieję, że Wy także o nas nie zapomnicie i będziecie czasem nas wspominać! 🙂 Będzie nam Was brakowało, ale cieszymy się, że wchodzicie w nowy etap swojej edukacji, który będzie równie ciekawy 🙂 Życzymy, aby czas nauki w szkole również był czasem świetnej zabawy i przyniósł Wam interesujące doznania 🙂 Z najlepszymi życzeniami na kolejne lata nauki Panie Wychowawczynie wraz z Paniami Pomocami ❤️