Jestem emerytem

24 lutego odbyło się uroczyste pożegnanie wieloletniej nauczycielki naszej szkoły. Pani Stefania Firek po przepracowaniu wielu lat w placówce odeszła na zasłużoną emeryturę. Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy podziękowali jej za wspólnie spędzone chwile, wysiłek włożony w edukację młodego pokolenie oraz uśmiech , życzliwość i dobre serce. Oprócz życzeń, łez wzruszeń i wielu wspomnień towarzyszył nam śpiew Milusioków, którzy zaśpiewali na pożegnanie pani Steni piękną piosenkę. Dziękujemy pani Steniu za wszystko i życzymy Ci dużo zdrowia i takiej energii jaką miałaś przez wszystkie lata pracy. Spełniaj swoje marzenia, a o nas nie zapominaj i odwiedzaj nas jak najczęściej.