Pan Wędkarz w przedszkolu

W dniu 17.03.2023r. do przedszkola przyjechał gość – Pan Maciej Gąsienica – Walczak 🙂 Przybył do nas „spod samiutkich Tater” z Zakopanego. Inicjatorkami spotkania były p. Angelika Dziatkowiec – mama Klimka oraz p. Monika Bodzioch. Pan Maciej to pasjonata wędkarstwa. Zapoznał dzieci ze specyfiką sportu wędkarskiego. Przywiózł i zaprezentował dzieciom sprzęt i rekwizyty potrzebne do łowienia ryb. Przedszkolaki miały okazję dotknąć i zobaczyć przeróżne przynęty, wędki i inne akcesoria potrzebne do wędkowania. Wszystkie dzieci z zainteresowaniem i z uwagą słuchały opowieści. Niektóre nawet na kolanach pana Macieja 🙂 Panu Maciejowi bardzo dziękujemy za przybycie, podzielenie się swoją pasją. Pan Maciej obiecał, że odwiedzi nas raz jeszcze, ale z innymi wędkarskimi atrakcjami. Czekamy i zapraszamy!