Światowy Dzień świadomości Autyzmu w ZPSWO

Po raz VIII w naszej Placówce obchodzimy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Obchody rozpoczęliśmy już w piątek 31.03.2023 wykładami dla rodziców. Dziękujemy serdecznie rodzicom, którzy poświęcili czas i wzięli udział w zajęciach. Mamy nadzieję, że tego typu inicjatywy staną się dla nas regularnym punktem spotkań ze specjalistami. Dziękujemy serdecznie Pani Joannie Piotrowskiej Ancew i Pani Oldze Wielińskiej – Jachymiak za podzielenie się swoją wiedzą z tematyki metody Terapii kognitywnej Feursteina we Wczesnym Wspomaganiu Rozwoju Dziecka. Pani Izabeli Sewielskiej, Annie Szewczyk i Pani Sylwii Barwińskiej za praktyczne ćwiczenia podstawowych gestów Makaton. Pani Valerii Hrusheva za przedstawienie podstaw Metody Montessori. Warsztaty umilił nam poczęstunek przygotowany przez niezastąpionych uczniów oraz nauczycieli Szkoły Branżowej.