Święto Rodziny w Zespole Placówek Szkolno-Wychowawczo Opiekuńczych w Nowym Targu

Już dawno mury nowotarskiej Szkoły Specjalnej nie gościły takich tłumów, jak w Dniu Święta Rodziny 26 maja 2023r. Dzień Matki był okazją do świętowania całych Rodzin naszych uczniów. Gospodarzami wydarzenia była Grupa Regionalna „Milusioki” i Grupa Taneczna „Pieguski”, działające już od kilkunastu lat w naszej placówce. Obydwie grupy przygotowały programy artystyczne: śpiewy, tańce wiersze – wszystko w hołdzie swoim najbliższym. Rodzice bardzo emocjonalnie zareagowali na artystyczne poczynania swoich pociech. A nasi szkolni artyści stanęli na wysokości zadania i pokazali swe umiejętności na jak najwyższym poziomie. Do muzycznych podziękowań dołączyły także grupy przedszkole z przygotowanymi piosenkami oraz Zuzia Kręcka – przedstawicielka Szkoły Branżowej. Po występach zadowoleni Rodzice i dzieci, świętowali wspólnie w zespołach klasowych przy kawie i ciastku.