Mikołajki w SPL

5 grudnia był wyjątkowym dniem dla uczniów SPL. Odwiedził ich bowiem Święty Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami. Na początku spotkania uczniowie obejrzeli ciekawe występy starszych kolegów, wzięli udział we wspólnych zabawach oraz doczekali się najważniejszego momentu, czyli chwili wręczania prezentów 😊. Każdy otrzymał piękne upominki, o które wcześniej prosił w liście. Jak widać Mikołaj zdążył przeczytać wszystkie listy, ponieważ uczniowie otrzymali wymarzone prezenty.

Bardzo serdecznie dziękujemy uczniom i nauczycielom Zespołu Szkół Ekonomicznych w Nowym Targu za otwarte serca, owocną współpracę oraz przygotowanie wspaniałego spotkania mikołajkowego, które na długo pozostanie w pamięci naszych uczniów. Spisaliście się na medal!