Muzyczne spotkanie z panem Andrzejem Budzem.

W pięknej scenerii bożonarodzeniowej ,, Milusioki ” i ich zaproszeni koledzy szkolni w dniu 18 grudnia 2023 uczestniczyli w muzycznym spotkaniu z panem Andrzejem Budzem – muzykantem, tancerzem, wytwórcą instrumentów pasterskich i strojów regionalnych. P. Andrzej zaprezentował całą gamę własnoręcznie wykonanych instrumentów i zachwycil wszystkich mistrzowską grą na nich. Furorę i ogromne wrażenie wywarły na zebranych melodie grane na kozie- dudach podhalańskich. Pan Andrzej wykonał na życzenie dzieci dobrze wszystkim znaną nutę,, Milusioki tońcom, Milusioki grajom”, za którą zebrał wielkie owacje. Z ogromnym wzruszeniem nasz prelegent odebrał od ,,Milusioków” podziękowania i życzenia świąteczne.

Korzystając z okazji ,,Milusioki” wraz z opiekunami pragną złożyć wszystkim Rodzicom, Rodzinom, Sympatykom serdeczne życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku.