Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnością

W dniu 5 grudnia w naszej szkole z okazji Międzynarodowego Dnia Osób
z Niepełnosprawnością, który przypada oficjalnie 4 grudnia, odbył się pokaz talentów
i umiejętności artystycznych uczniów naszej placówki.

Mogliśmy oglądać przedszkolaków w piosence „Jedzie pociąg” a uczniowie z klas I – III zaprezentowali swoje talenty. Helenka wyrecytowała wiersz, Hubert zaprezentował film pt. „Potwór” w którym zagrał główną rolę a Kuba przeczytał wiersz „Pomidor”.

Koledzy Marcin i Dominik z klasy IV SPL zaprezentowali swoją pasję jaka są koparki przygotowywując plakat i pokaz miniaturowych maszyn. Z klasy VI Basia zaśpiewała piosenkę „Hej tam spod Tater” a Karolina i Nadia zaprezentowały swój autorski układ taneczny do muzyki Hip-hop.

Z SPdP Marysia i Kamil zatańczyli do piosenki „Obiecuję Tobie” a Kamil zatańczył jako Michael Jakson.

Koleżanki ze szkoły branżowej wystąpiły jako grupa artystyczna i zaśpiewały utwór „List do Boga” oraz „Halleluja” przy akompaniamencie p. Adama, który grał na gitarze.

Na koniec mogliśmy obejrzeć występ naszej grupy regionalnej „Milusioki”.

To był wspaniały czas. Okazało się, że wśród nas jest dużo bezwzględu na niepełnosprawność utalentowanych i pełnych różnorodnych pasji, zainteresowań młodych ludzi.

Zapraszamy do galerii zdjęć oraz wysłuchania utworu „Tolerancja”.

www.youtube.com/watch?v=FWZNF4F1r7Y