Konkurs kolęd 2024

17 stycznia w naszej placówce odbyła się kolejna edycja konkursu kolęd ,,Kolędować Małemu”. Jest to już tradycja, że wielu uczniów bierze udział w tym wydarzeniu.  Uczniowie przygotowani przez swoich nauczycieli  zaprezentowali kolędy w różnorodnym, niejednokrotnie oryginalnym wykonaniu. Atmosfera konkursu była wspaniała i skłoniła wszystkich obecnych do wspólnego kolędowania. Rozstrzygnięcie konkursu i koncert laureatów miały miejsce 24 stycznia. Wszyscy uczestnicy otrzymali wspaniałe nagrody, a całe wydarzenie zostało uświetnione przez występ scholi ,,Gloria Dei” z Zaskala. Składamy serdeczne podziękowania dyrekcji, nauczycielom, wychowawcom, jurorom, rodzicom oraz sponsorom za zaangażowanie, a także paniom katechetkom (p. Jolancie Huzior i p. Kamili Adamczyk) za zorganizowanie konkursu.