Szkoła Branżowa w rytmie disco

W Tłusty Czwartek, 8 lutego 2024r. odbyła się w naszej placówce długo wyczekiwana przez uczniów dyskoteka karnawałowo-walentynkowa zorganizowana przez Samorząd Uczniowski Branżowej Szkoły. Organizatorzy zadbali zarówno o szałowy wystrój sali gimnastycznej, jak i oprawę muzyczną, która przypadła do gustu wszystkim imprezowiczom. Podczas dyskoteki swój finał miała poczta walentynkowa i rozdawane były walentynkowe laurki z wyrazami sympatii. Można było również zamawiać utwory i dedykować je swoim wybrańcom. Aby tradycji stało się zadość nie zabrakło również przepysznych pączków i faworków przygotowanych przez uczniów i nauczycieli z kierunków gastronomicznych.

Organizatorem wydarzenia był Samorząd Uczniowski pod kierunkiem Pani Haliny Osmali.