V REGIONALNY KONKURS PLASTYCZNY ,,ŚWIAT MALOWANY NIEBIESKĄ KREDKĄ” 🎨🖍🖍

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym, pt. ,,Świat malowany niebieską kredką” dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym, młodzieży oraz niepełnosprawnych dzieci, młodzieży i dorosłych uczęszczających do WTZ, ŚDS. Termin składania prac upływa: 26 marca 2024 r. (decyduje data wpływu). Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 5 kwietnia 2024 r. na stronie internetowej Zespołu Placówek Szkolno – Wychowawczo Opiekuńczych w Nowym Targu: www.zpswo.nowotarski.edu.pl oraz na profilu FB naszej szkoły. Uroczysta gala z wręczeniem nagród odbędzie się 9 kwietnia 2024 r. na scenie Miejskiego Centrum Kultury w Nowym Targu. Dokładny regulamin konkursu oraz karta informacyjna, którą należy umieścić na odwrocie pracy znajduje się na stronie www szkoły.