Wielkanocna kartka dla Przyjaciela

Uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy wzięli udział w akcji „Wielkanocna kartka dla Przyjaciela”. Ich zadaniem było przygotowanie wielkanocnych kartek oraz napisanie życzeń, które zostały wysłane do zaprzyjaźnionej szkoły – Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Bobowej. Uczniowie wspomnianej placówki również przygotowali kartki świąteczne, które dotarły do nas w miniony poniedziałek. Każdy mógł przeczytać życzenia, które otrzymał od starszych kolegów oraz zabrać kartkę na pamiątkę. Dziękujemy wszystkim klasom SPdP oraz nauczycielom, którzy włączyli się we wspomnianą akcję. Dzięki niej nasi uczniowie nie tylko rozwijali swoje talenty twórcze, ale także kształtowali umiejętności redagowania życzeń i czytania, a przede wszystkim zadbali o tradycję wysyłania kartek świątecznych, która niestety powoli zanika /AP/.