„Beze mnie jesteś nikim.” Spotkanie autorskie z Jackiem Hołubem – relacja.

Dnia 5 marca 2024 roku uczniowie Szkoły Branżowej udali się na spotkanie autorskie z Jackiem Hołubem o tematyce „Beze mnie jesteś nikim” Przemoc w polskich domach”. organizowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Urzędzie Miasta.

W wydarzeniu wzięli udział przede wszystkim uczniowie nowotarskich szkół średnich, dla których była to bardzo ważna lekcja wychowania do życia w rodzinie i społeczeństwie. Celem spotkania  było kreowanie zdrowego i bezpiecznego stylu życia oraz szeroko pojęta profilaktyka uzależnień, a także wskazanie młodym ludziom, gdzie mogą szukać wsparcia w sytuacjach kryzysowych. Otwarta formuła wydarzenia, które poprowadziła Anna Szopińska – nowotarska dziennikarka i redaktorka – pozwoliła na pełne zaangażowanie uczestników.

Organizatorem i opiekunem wyjścia była pani psycholog  Wioleta Słaby-Pulit