Obsługa konferencji „Autyzm – od teorii do praktyki”

W związku z obchodami Światowego Dnia Autyzmu 9 kwietnia 2024r. uczniowie Branżowej Szkoły nr 5 kierunków cukiernik i pracownik pomocniczy obsługi hotelowej przygotowali oprawę cateringową konferencji „Autyzm – od teorii do praktyki”, która odbyła się w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Nowym Targu.

Uczniowie przygotowali słodki początek w postaci ciast i deserów. Była też kawa i herbata. Całość pięknie i profesjonalnie oprawili i obsłużyli uczniowie hotelarstwa. Dla uczniów takie usługi są doskonałym polem do nabycia praktyki i nowych umiejętności w kontaktach z klientem.

Osobami odpowiedzialnymi za organizację były Panie Mariola Walczak, Elżbieta Gil oraz Wioleta Słaby- Pulit wraz z Paniami Małgorzatą Pawelską i Małgorzatą Kuberską.