Dzień Rodziny

W naszej Placówce, jak co roku odbyło się bardzo ważne wydarzenie. Z okazji Dnia Rodziny nasi uczniowie ze szkoły podstawowej pod opieką nauczycieli przygotowali występy, podczas których zaprezentowali piosenki, tańce oraz krótkie wierszyki o mamie i tacie. Tego dnia wszyscy uczniowie od rana nie mogli doczekać się występu oraz przybycia do Palcówki swoich rodziców. Takiej frekwencji podczas organizowanych w tym roku występów, jak tego dnia nasza szkoła jeszcze nie doświadczyła;) Było gwarnie i tłoczno, ale i tak nasi uczniowie dali z siebie wszystko. A po uśmiechach na twarzach rodziców można było poznać, że część artystyczna bardzo im się podobała. Następnie rodzice wraz ze swoim dziećmi i nauczycielami przeszli do sal gdzie wspólnie kontynuowali świętowanie Dnia Rodziny. Nie zabrakło również drobnych upominków dla kochanych rodziców. Wszystkim Mamom i Tatom życzymy zdrowia, uśmiechu i pociechy z tak wspaniałych dzieci.