Innowacja w Szkole Branżowej ,,Każdy dzień moją inspiracją i szansą na rozwój”.  Część VII

12 czerwca w szkole branżowej odbyły się już ostatnie zajęcia w ramach innowacji pedagogicznej prowadzonej przez panią Halinę Osmala i Mariolę Walczak ,, Każdy dzień moją inspiracją i szansą na rozwój”. W związku z obchodami 3 czerwca Światowego Dnia Savoir-Vivre, naszym tematem przewodnim był właśnie ,,Dzień Savoir-Vivre – ABC dobrych manier w pracy i na co dzień”.

Zajęcia zostały zorganizowane w formie warsztatów, interaktywnych prezentacji oraz scenek rodzajowych, co pozwoliło uczniom na praktyczne przyswojenie wiedzy oraz aktywne uczestnictwo. Uczestnicy mieli okazję zapoznać się z różnorodnymi aspektami savoir-vivre, w tym: podstawowymi zasadami etykiety, savoir – vivre w pracy, sztuką przyjmowania gości, zasadami zachowania się przy stole. Zdobyte umiejętności z pewnością przyczynią się do lepszego przygotowania naszych uczniów do przyszłych wyzwań w życiu codziennym i zawodowym oraz pomogą im w budowaniu pozytywnych relacji międzyludzkich.