W pierwszym tygodniu września mieliśmy okazję świętować urodziny naszego kolegi Marcela z grupy „Żabki”
Jak na prawdziwe przyjęcie urodzinowe przystało była pięknie udekorowana sala ![]()
, przepiękny tort
, wspaniały poczęstunek ![]()
oraz moc prezentów!
Bardzo dziękujemy Pani Kasi – mamie Marcela za słodkości ![]()
i pyszny tort ![]()
Natomiast Solenizantowi życzymy jeszcze raz wszystkiego najlepszego! ![]()
![]()






