Dzień Edukacji Narodowej

14 października to wyjątkowy dzień w naszej placówce.  W tym dniu odbyła się uroczysta akademia, podczas której uczniowie klas pierwszych złożyli ślubowanie i zostali symbolicznie włączeni do grona szkolnej społeczności.

Dyrektor placówki Pani Urszula Filas skierowała do grona pedagogicznego oraz pracowników administracji i obsługi wiele ciepłych słów, życząc wytrwałości i zadowolenia z wykonywania codziennych obowiązków. Ze specjalnie przygotowanym programem artystycznym wystąpili dla swoich pedagogów uczniowie. Występ pełen był wzruszeń i humorystycznych akcentów, nie brakowało w nim też wspaniałych muzycznych i tanecznych popisów. Uczniowie złożyli nauczycielom życzenia wszelkiego dobra, satysfakcji i radości czerpanej z pracy z uczniem, sukcesów zawodowych oraz siły i zapału do dalszych działań. Na zakończenie wszyscy uczniowie szkoły odśpiewali swym  nauczycielom „Sto lat” i wręczyli kwiaty przygotowane przez Samorząd Uczniowski.