Uczniowie SP nr 9 uczestniczyli w konkursie plastycznym ,,680 lat Miasto ma – ekologia ważna gra” pod patronatem Urzędu Miasta w Nowym Targu i Empolu. 15 uczniów wykazało się swoimi zdolnościami plastycznymi i znajomością tematyki związanej z Nowym Targiem i otaczającą przyrodą. 19 czerwca w sali obrad Urzędu Miasta z rąk burmistrza miasta Grzegorza Watychy nasi uczniowie otrzymali piękne dyplomy i nagrody. Po wręczeniu nagród wysłuchaliśmy ciekawej prelekcji ekologicznej i rozwiązywali zagadki o Nowym Targu i ekologii. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy Organizatorom.






