Wyjątkowa Gala Oskarów Przetrwania: Pożegnanie Absolwentów Klas Trzecich! 🎓

🎓W naszej szkole odbyło się uroczyste pożegnanie uczniów klas trzecich. 🎉 Mury szkolne opuścili gotowi do podboju rynku pracy przyszli budowlańcy 🧱, hotelarze 🧳 oraz kucharze 🍳.Wydarzenie miało formę wyjątkowej Gali „Oskarów Przetrwania”. 🎬 Uczniowie nagrodzili swoich nauczycieli w zabawnych kategoriach. 💪Absolwentom życzymy spektakularnych sukcesów zawodowych! 🚀 Niech zdobyte umiejętności budują Waszą bezpieczną przyszłość 🏗️, twórzcie gościnną atmosferę w życiu 🏨 i serwujcie tylko najlepsze wspomnienia! 🍽️✨