Konkurs w Chełmcu

Uczniowie Szkoły Podstawowej co roku chętnie uczestniczą w MIĘDZYPOWIATOWYM KONKURSIE PLASTYCZNY DLA UCZNIÓW O SPECJALNYCH POTRZEBACH EDUKACYJNYCH, organizowanym przez Szkołę Podstawową z Oddziałami Specjalnymi w Chełmcu. W tym roku odbyła się jego IV edycja. Nasi wychowankowie odnieśli wspaniały sukces. Natalia Guzik, Ola Gołdyn, Sylwia Fąfrowicz, Kacper Pajerski, Maksymilian Trybuła i Jan Zembal zostali wyróżnieni za swoje prace ilustrujące postacie z filmów Walta Disneya. Uroczyste rozdanie nagród odbyło się 8 kwietnia w szkole w Chełmcu a nasi artyści otrzymali wspaniałe prezenty – farby, pędzle, pamiątkowe kubeczki, słodycze. Nie obyło się bez pochwał, gratulacji i smakowitego poczęstunku.