![]()
![]()
![]()
![]()
Kolejny raz, dzięki uprzejmości rodziców naszego kolegi Filipa, mieliśmy okazję zorganizować wycieczkę na baseny termalne „Gorący Potok” w Szaflarach ![]()
We wtorkowe przedpołudnie wybraliśmy się szkolnym busem w podróż pełną ciekawych atrakcji!
Pogoda bardzo nam dopisała, dlatego w pięknej letniej aurze mogliśmy oddać się wodnym szaleństwom! ![]()
![]()
![]()
![]()
Nasze przedszkolaki z wielkim entuzjazmem pluskały się w basenach i korzystały z dostępnych atrakcji
Pełni wrażeń i naładowani pozytywną letnią energią wróciliśmy do przedszkola! ![]()
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Pani Edycie i Panu Gienkowi za wykazanie inicjatywy i możliwość wyjazdu na termy! ![]()






