Wycieczka na Łapsową Polanę

W dniu 16 czerwca uczniowie SP nr 9-L wybrali się na wycieczkę na Łapsową Polanę. Bardzo długo czekaliśmy na możliwość spędzenia aktywnie czasu na świeżym powietrzu. Dzień udał się wprost idealnie. Spacer w stronę schroniska trwał około godziny. Po drodze mogliśmy podziwiać walory przyrodnicze Gorców. Na miejscu zachwyciliśmy się panoramą Nowego Targu. Spędziliśmy czas na rozmowach, wspólnym posiłku, nie zabrakło również gier i konkurencji sportowych. Najciekawszą atrakcją okazała się zabawa w szukanie ukrytych skarbów. Uczniowie podzieleni na grupy musieli znaleźć „ skarby” ukryte w różnych miejscach pobliskiego lasu. Poszukiwania przyprawiły wszystkich o dreszczyk emocji i sprawiły nam wiele radości.

Dzień ten uświadomił nam, jak bardzo tęskniliśmy za wycieczkami i jaka jest ich najcenniejsza wartość. Liczymy, że przyszły rok okaże się dla nas łaskawszy i częściej będziemy mogli podróżować.