PODZIEL SIĘ DOBREM

Od kilku lat pomagamy bezdomnym podopiecznym Dzieła Pomocy św. Ojca Pio, organizując w szkole akcje charytatywne. Dziękując wszystkim, którzy angażowali się w dotychczasowe zbiórki, zwracamy się z prośbą o ponowne wsparcie „Dzieła”.

Obecnie najpotrzebniejsze produkty to kawa i cukier „Codziennie, przez 7 dni w tygodniu, w naszym Centrum Pomocy przy ul. Smoleńsk 4 wydajemy osobom bezdomnym gorącą kawę i herbatę – łącznie 160 litrów dziennie. Nasze zapasy topnieją w szybkim tempie…Dlatego chcieliśmy się zwrócić w tym okresie do naszych Przyjaciół i darczyńców o pomoc w uzupełnieniu kończących się produktów.”

Gorąco zachęcamy do włączenia się do kolejnej szkolnej akcji „Podziel się dobrem”. Będziemy zbierać kawę rozpuszczalną granulowaną (wiemy od pracowników, którzy przygotowują każdego ranka kilka 40-litrowych termosów, że taki rodzaj kawy sprawdza się najlepiej) oraz cukier.

Gdzie?

Produkty można składać w sali II.19, III.33 bądź przekazywać paniom: Marcelinie Fryźlewicz, Justynie Kois, Małgorzacie Niegłos.

Kiedy?

Akcja trwać będzie od 20.09.2021 r. do 30.09.2021 r.

Serdecznie zapraszamy!