Wycieczka w ramach przedsięwzięcia Ministra Edukacji i Nauki „Poznaj Polskę”

Uczniowie klas I-III w jesienny, listopadowy dzień uczestniczyli w wycieczce do Tyńca i Wieliczki. W klasztorze ojców Benedyktynów uczestniczyli w warsztatach plastycznych i zwiedzali opactwo. W Kopalni Soli Wieliczka spotkali Soliludki i Skarbnika kopalni oraz jedli pyszny obiad aż 125 metrów pod ziemią. Wycieczka wymagała sporo trudu, bo aż 800 stopni schodów dzieci miały do pokonania, stały przed naszymi uczniami trudne zadania: malowanie ornamentów zwierzęcych, przemierzanie wiele kilometrów korytarzy, uczestniczenie w quizie wiedzy o kopalni… i wiele innych. Czy sobie poradzili? Wyśmienicie i wspaniale! Dziękuję naszym małym uczniom za trud i zaangażowanie. Nauczycielkom i pomocom nauczyciela za opiekę, wsparcie, piękne zdjęcia i pomoc w organizacji naszej wycieczki.

Uczniowie klas I-III w jesienny, listopadowy dzień uczestniczyli w wycieczce do Tyńca i Wieliczki. W klasztorze ojców Benedyktynów uczestniczyli w warsztatach plastycznych i zwiedzali opactwo. W Kopalni Soli Wieliczka spotkali Soliludki i Skarbnika kopalni oraz jedli pyszny obiad aż 125 metrów pod ziemią. Wycieczka wymagała sporo trudu, bo aż 800 stopni schodów dzieci miały do pokonania, stały przed naszymi uczniami trudne zadania: malowanie ornamentów zwierzęcych, przemierzanie wiele kilometrów korytarzy, uczestniczenie w quizie wiedzy o kopalni… i wiele innych. Czy sobie poradzili? Wyśmienicie i wspaniale!Dziękuję naszym małym uczniom za trud i zaangażowanie. Nauczycielkom i pomocom nauczyciela za opiekę, wsparcie, piękne zdjęcia i pomoc w organizacji naszej wycieczki. Joanna Skrabucha