Karnawału czas…

???… nadszedł również w naszym przedszkolu ???W ubiegłą środę zorganizowaliśmy sobie kolorowy bal karnawałowy! ? Każdy przedszkolak przyszedł do przedszkola z pięknym strojem na tę właśnie okazję ? Serdecznie dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowania i zorganizowanie strojów ❤ Mieliśmy mnóstwo ciekawych postaci, aż nie sposób wszystkie wymienić – zapraszamy do podziwiania zdjęć ?‍♂️?‍♀️?‍♀️?‍♀️?? Kolorowe balony, girlandy i ozdoby sprawiły, że wystrój sali był iście karnawałowy ???Wspólnie bawiliśmy się przy naszych ulubionych piosenkach, mieliśmy okazję również pokonać tor przeszkód, co było dla nas nie lada wyzwaniem! ? Ale każdy przedszkolak dzielnie sobie poradził, a w nagrodę otrzymał słodkości ?? Dzień zakończyliśmy słodkim poczęstunkiem i zajadaliśmy się rurkami z bitą śmietaną ? Dziękujemy również mamie Oktawiana za posłanie przeróżnych smakołyków na bal karnawałowy! ❤️ Było pysznie i wesoło ?????