Piżamowe party!

Włączamy się w Ogólnopolską Akcję Charytatywną „Dzień w Piżamach – Obudź w Sobie Anioła”, której pomysłodawcą jest Fundacja „Gdy liczy się czas”. Zapraszamy wszystkie dzieci z poszczególnych oddziałów na imprezę w piżamach ? Będzie muzyka, zabawy i słodki poczęstunek ? Dla wszystkich dzieci z przedszkola oraz uczniów SP-UZ zabawa odbędzie się dnia 06.05.2022r. ? Natomiast dla uczniów SP-L, Szkoły Branżowej oraz SPdP dnia 09.05.2022r. ? Wszystkie szczegółowe informacje prześlemy indywidualnie. Prosimy, aby każdy tego dnia założył piżamę na znak solidarności z dziećmi chorymi na nowotwory – zarówno dzieci, młodzież jak i dorośli ? Dlaczego piżama? Dla wielu podopiecznych Fundacji piżama stała się nieodłączną częścią codzienności. To co dla nas jest związane z odpoczynkiem i spokojem dla innych jest symbolem walki o zdrowie i życie. Tego dnia w trakcie zabawy będziemy zbierać datki do puszek. Zachęcamy wszystkich nauczycieli i uczniów do dobrowolnych wpłat, które później przelejemy na konto Fundacji. Jeżeli możemy przynajmniej trochę umilić dzieciom ten czas choroby i przyspieszyć powrót do zdrowia, to warto to zrobić – prawda? Pomaganie – uskrzydla! LICZYMY NA WAS I ZAPRASZAMY! ?