Zwiedzamy Spisz – wycieczka do Łapsz Niżnych

6 czerwca klasy 1 A i 1 B Szkoły Przysposabiającej do Pracy udały się na wycieczkę do Łapsz Niżnych. Uczniowie poznali nowy region, tradycje i kulturę ludzi Spisza, a także mogli oglądać wiosenne krajobrazy. To wszystko za sprawą rodziców Julki z klasy 1 A, którzy zaprosili nas do Łapsz. Oprócz podziwiania pięknej przyrody, mieliśmy możliwość obcowania ze zwierzętami – jeleniami, kozami i bardzo łagodnymi psami berneńskimi. Każdy mógł karmić jelonki, dowiedział się wielu ciekawostek na temat życia i hodowli tych zwierząt oraz próbował regionalnych przysmaków, a także smakowitych przysmaków z ogniska. Dziękujemy bardzo, bardzo serdecznie rodzicom Julki za zaproszenie, ciepłe przyjęcie, przygotowanie wspaniałej uczty, oraz miłe rozmowy!